Skip to main content
دسترسی سریع

هایپر استار

صنعت خرده‌فروشی از صنایع تأثیرگذار بر زنجیره تأمین است و از جمله مهمترین ویژگی‌های محیط کنونی صنعت خرده‌فروشی رقابت فزاینده‌ای است که هر روز با توسعه رقبای جدید در این صنعت مشاهده می‌شود.

نتیجه مستقیم این وضعیت، ضرورت توجه جدی در به‌کارگیری ساز و کارهای مؤثر در حفظ و ارتقاء رضایت‌مندی مشتریان و به تبع آن، فروش از طریق کیفیت‌بخشی به خدمات و ارزش‌آفرینی بیشتر برای مشتریان است.

با توجه به این موضوع، هایپر استار بازار بزرگ ایران با بیش از 9400 متر مربع فضای فروش و 700 نفر پرسنل سعی دارد تا ضمن تکریم و رعایت حقوق مشتریان، رضایت‌مندی مخاطبان گسترده خود را فراهم کند. ساعت کار این فروشگاه هر روز از ساعت 9 صبح تا 12 شب است و مشتریان می‌توانند از خدمات این فروشگاه مانند 7000 پارکینگ اختصاصی رایگان استفاده کنند.

از ویژگی‌های هایپر استار بازار بزرگ ایران باید به موقعیت مکانی مناسب آن اشاره کرد. این فروشگاه در منطقه 22 یعنی شمال غربی تهران واقع شده و از بزرگراه شهید همت و شهید خرازی به راحتی قابل دسترسی است. از دیگر ویژگی‌های این مکان این است که در حاشیه پارک چیتگر و در نزدیکی دریاچه خلیج‌فارس قرار گرفته است.

تنوع کالایی بی‌نظیر هایپر استار، گام بزرگی در آسان کردن خرید خانوار ایرانی است. در هایپر استار  بازار بزرگ ایران، بیش از 20000 قلم کالا در دسته‌بندی‌های زیر عرضه می شود:

  • مواد مصرفی خوراکی و بهداشتی، شامل کالاهای اساسی مصرفی مانند برنج و روغن، خواروبار، لبنیات، محصولات تازه و منجمد، شیرینی و تنقلات، محصولات شست‌وشو و نظافت و کالاهای بهداشتی و آرایشی.
  • مواد غذایی تازه، شامل میوه و سبزیجات تازه، محصولات پروتئینی تازه، نان و شیرینی‌های تازه و غذاهای متنوع ایرانی و خارجی پخت روز و انواع سالاد که به صورت روزانه تهیه شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
  • کالاهای غیرمصرفی شامل لوازم خانگی و آشپزخانه، ابزارآلات، لوازم آشپزخانه غیربرقی، لوازم تحریر، وسایل پیک‌نیک و کمپینگ و باغبانی، لوازم خودرو، اسباب‌بازی، کتاب، لوازم ورزشی و چمدان.
  • لوازم برقی خانگی و دیجیتال، شامل لوازم برقی آشپزخانه، موبایل و لوازم جانبی، لوازم خانگی برقی، وسایل صوتی تصویری، لپ‌تاپ و تبلت.
  • پوشاک و لوازم خواب و حمام، پوشاک زنانه، مردانه، بچه‌گانه، لوازم مادر و کودک و لوازم خواب و حمام.