Skip to main content

بهنوش طباطبایی: مجذوب عظمت و زیبایی مجموعه «بازار بزرگ ایران» شدم

در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر، فیلم ماجرای نیمروز 2 (رد خون) در مجموعه سینمایی بازار بزرگ ایران به نمایش درآمد. این فیلم با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شد، به طوری که صف طولانی خرید بلیت در مجموعه سینمایی «بازار بزرگ ایران» شکل گرفت و این سینما با انبوهی از علاقه‌مندان هنر هفتم مواجه گردید.

اکران ماجرای نیمروز 2 (رد خون) با حضور تهیه کننده، کارگردان، بازیگران و عوامل فیلم در مجموعه سینمایی بازار بزرگ ایران همراه بود که مورد توجه و استقبال تماشاگران قرار گرفت.

پیش از آغاز پخش فیلم، کارگردان و بازیگران ماجرای نیمروز با حضور در سالن سخنانی کوتاهی ایراد کردند. در ابتدا ‌محمد حسین مهدویان از تماشاگران تشکر کرد. همچنین جواد عزتی در سخنانی کوتاه، ضمن تشکر از حاضران، استقبال تماشاگران را زمینه‌ساز رونق اقتصادی سینمای ایران دانست.

در ادامه بهنوش طباطبایی، از بازیگران فیلم ماجرای نیمروز 2 گفت: من تا کنون به مجموعه سینمایی «بازار بزرگ ایران» نیامده بودم. امروز که به اینجا آمدم از مسیر ورودی مجموعه تا سالن­های سینما شاهد عظمت و زیبایی این مجموعه بودم و باید بگویم عظمت و زیبایی این مجموعه سینمایی مرا گرفت و مجذوب خود کرد. وجود این مجموعه، سرمایه‌ای برای سینمای کشور است. وی در پایان نیز بر اهمیت آرای مردمی در این جشنواره تاکید کرد.

جواد عزتیبهنوش طباطباییخانم طباطبایی