Skip to main content

مدیر پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران: تلاش کردیم به مردم و سینما احترام بگذاریم

اکبر تشکری‌نیا از استقبال فوق‌العاده مخاطبان از پردیس بازار بزرگ ایران خبر داد.

پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران با شروع جشنواره سی‌وهفتم کار خود را آغاز کرد و در همان ساعات ابتدایی پیش‌فروش بلیت‌ها با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد. مدیر این پردیس سینمایی درباره این اتفاق گفت: ما در ابتدا تمایل داشتیم به عنوان ستاد جشنواره کار کنیم ولی از طرفی هم خوشحالیم که مردم حضور پیدا کردند و اینجا را دیدند.

وی درباره ویژگی‌هایی که باعث افزایش استقبال از این مجموعه تازه ‌تاسیس شده گفت: از ویژگی های این مجموعه کیفیتش است که باید از کسانی که آمدند و اینجا را دیدند درباره آن بپرسید. ما آخرین ورژن سینمای جهان را به کار گرفتیم. اینجا ما سیستم 4K و سیستم‌های لیزری داریم. آنچه در این مجموعه سینمایی به کار رفته فکر نمی‌کنم حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس هم داشته باشند و آنطور که شنیدم اخیرا می‌خواهند سالن‌هایشان را با این سیستم‌ها به روز کنند.

اکبر تشکری‌نیا در ادامه تاکید کرد: همه تلاش ما این بوده که اول به مردم احترام بگذاریم بعد به خود سینما. وقتی در سالن سینما صدا و تصویر خوب داشته باشی و راحت بنشینی، آن زمان پیام اصلی سینماگر به دوستداران سینما منتقل خواهد شد.

قاعدتا وقتی یک کار نویی در کشور انجام می‌گیرد، مردم مشتاق‌تر هستند که ببینند چه اتفاقی افتاده است. این اشتیاق و این استقبال اولیه هم می‌تواند فرصت باشد و هم تهدید. خدا را شکر ما از همان ابتدا بازخوردهای بسیار خوبی هم از بزرگان سینما و هم مردم گرفتیم.