Skip to main content

حضور موثر ایران مال در مپیک 2016

: تاریخ خبر

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی مپیک (2016) در حالی کار خود رادر شهر کن فرانسه آغاز کرد که بازار بزرگ ایران (ایران مال) نیز در این همایش بین المللی حضوری مؤثر و فعال داشت.

به گزارش روابط عمومی بازار بزرگ ایران کنفرانس و نمایشگاه مپیک، هرساله در ماه نوامبر به میزبانی شهر کن فرانسه برگزار می شود و یکی از برترین رویدادهای بزرگ صنعت خرده فروشی بعد از رویدادهای خرده فروشی در آمریکا و لندن را به خود اختصاص داده است.

همچنین این نمایشگاه و کنفرانس معتبر بین المللی فرصتی برای ایجاد گردهمایی های تخصصی میان حدود 10 هزار نفر افراد خبره این صنعت، بیش از 2000 برند خرده فروشی )فروش فروشگاهی(، 2500 شرکت بهره بردار و بیش از 350 شرکت سرمایه گذار را به مدت سه روز در وسعتی برابر با 1200 متر مربع فراهم می کند.

این نمایشگاه برای اولین بار در سال 1995 توسط شرکت Reed midem برگزار شد و هدف از برگزاری آن  ایجاد بستری مناسب جهت برقراری تعاملات میان عرضه کنندگان کالاها و ارائه دهندگان خدمات صنعت خرده فروشی، فعالان، سرمایه گذاران صنعت ساخت مال ها و مراکز تجاری چند منظوره است.

از نکات قابل توجه در برگزاری این همایش سالیانه، درج لوگوی ایران مال بر روی کارت های ورودی بازدیدکنندگان، غرفه داران، مشارکت کنندگان و سخنرانان و تمامی حاضران این گردهمایی بود که بیش از 700 شرکت معتبر در عرصه خرده فروشی در آن حضوری فعال دارند.

 خاطرنشان می سازد که در نمایشگاه مپیک فرانسه (2016) بیش از 78 کشور فعال در عرصه خرده فروشی حضوری فعال و مؤثر داشتند.