Skip to main content

حضور ایران مال در بزرگترین رویداد خرده فروشی جهان

: تاریخ خبر

روابط عمومی ایران‌مال از حضور مؤثر و موفق شرکت تجارت ایران مال در نمایشگاه سالیانه مپیک (2017) خبر داد.

کنفرانس و نمایشگاه مپیک، هرساله در ماه نوامبر در شهر کن فرانسه برگزار و یکی از برترین رویدادهای بزرگ صنعت خرده فروشی بعد از رویدادهای خرده فروشی در آمریکا و لندن محسوب می‌شود. این نمایشگاه برای اولین بار در سال 1995 توسط شرکت Reed midem برگزار شد.

هدف اصلی این نمایشگاه بسترسازی برای تعامل بین عرضه کننده و صاحبان تقاضا در صنعت ساخت مراکز تجاری و مال‌هاست و فرصت گرانبهایی را برای حضور بیش از 5000 برند معتبر بین المللی و 10 هزار نفر طی سه روز فراهم می‌کند.

این نمایشگاه در محل نمایشگاهی شهر کَن فرانسه با 12 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در سه طبقه برگزار شد و در طول سه روز برگزاری این نمایشگاه روزانه به طور متوسط 500 تا 750 نفر از غرفه 150 متری ایران مال دیدار کردند و با این مجموعه عظیم تجاری، تفریحی، خدماتی و فرهنگی آشنا شدند.

از انفاق های جالب توجه در برگزرای این دوره مپیک می توان به نصب بنرهایی بزرگ از نقشه ایران و خلیج فارس در تبلیغات محیطی نمایشگاه و طراحی کارت های شناسایی بازدیدکنندگان با نشان تجاری ایران مال اشاره کرد که در معرفی این مرکز تجاری نقش بسزایی داشت.

شایان ذکر است که این سومین دوره غرفه داری بازار بزرگ ایران در نمایشگاه مپیک است؛ در حالی که مپیک تا کنون 23 دوره برگزاری را تجربه کرده است.