Skip to main content

مؤسسه عالی آزاد اندیشه معین برگزار می کند: برگزاری ۴ کارگاه و سمینار آموزشی در آبان ماه

: تاریخ خبر

مؤسسه عالی آزاد اندیشه معین از برگزاری ۴ کارگاه و سمینار آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی های عمومی فعالان اقتصادی در آبان ماه سال جاری خبر داد.

روابط عمومی مؤسسه عالی آزاد اندیشه معین ضمن اعلام این خبر، اشاره داشت: کارگاه های آموزشی در دو موضوع «مدیریت بازاریابی و فروش» و «آیین نگارش و مکاتبات اداری» و سمینا­های آموزشی در دو شاخه «آینده پژوهی و آینده نگاری» و «راه­های برون رفت از تحریم ها پس از لغو برجام» برگزار می شود.

این روابط عمومی در ادامه خاطرنشان ساخت: برگزاری این کلاس‌ها برای عموم مردم آزاد است و علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 22376812 تماس حاصل نمایند.

مؤسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین، از سال 1394 در شهر تهران، با هدف ارائه طیف وسیعی از آموزش های عمومی و تخصصی-مهارتی هدفمند و با رویکرد پوشش نیازهای آموزشی منابع انسانی در حوزه کسب و کار، تاسیس شده است. فعالیت های این مؤسسه در قالب دوره های آموزشی، سمینار، همایش و اجرای طرح و پروژه های پژوهشی در سطح ملی و بین المللی، با بهره گیری از برجسته ترین اساتید و در فضایی منطبق با استانداردهای روز دنیا است. این مؤسسه با اخذ مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در حال تبدیل شدن به مرکزی پیشرو در عرصه آموزش های تخصصی کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت در کشور و منطقه است.

محل برگزاری کارگاه­ها و سمینا­های آموزشی، بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب، ایثارگران شمالی، نبش کوهسار سوم در مؤسسه آموزش عالی اندیشه آزاد معین است و پس از برگزاری کلاسها، گواهی معتبر آموزشی از طرف «مرکز آموزش مدیریت دولتی» به علاقه مندان ارائه خواهد شد.