Skip to main content

علی انصاری: بازار بزرگ ایران زمینه ساز اشتغال پایدار در کشور است

: تاریخ خبر

به گزارش روابط عمومی بازار بزرگ ایران، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از بازدید از مجموعه بازار بزرگ ایران در جمع مدیران این مجموعه ضمن گرامی داشت سالروز ۱۹ دی اظهار داشت: بازار بزرگ ایران مجموعه ای چند منظوره است و بر خلاف تبلیغات برخی مجموعه‌ای صرفاً برای فروش محصولات خارجی نیست؛ بلکه مرکزی برای فروش کالاهای ایرانی و صنایع دستی ایرانی است.

وی افزود: مجموعه بازار بزرگ ایران را باید یکی از نقاط قوت گردشگری ایران دانست که پس از راه‌اندازی گردشگران داخلی و خارجی را جذب می‌کند. این مجموعه در واقع یک ایران کوچک است و تمدن ایرانی و اسلامی و تمدن دوران کنونی در اینجا به خوبی دیده می‌شود.

علی انصاری، عضو هیئت امنای بازار بزرگ ایران نیز در مراسم بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه بازار بزرگ ایران گفت: در مجموعه بازار بزرگ ایران برای مدت 7 سال است که در حال تلاش بی‌وقفه و شبانه روزی برای احداث این مجموعه هستیم.

انصاری افزود: بازار بزرگ ایران به عنوان یک سازه تمدنی قطعا در تولید ناخالص داخلی کشور تاثیرگذار خواهد بود و چه در دوران احداث و چه در دوران بهره‌برداری برای کشور موجب ایجاد اشتغال پایدار شده و خواهد شد. 

وی در ادامه با تاکید بر ظرفیت های بی نظیر این مجموعه اشاره داشت: در بازار بزرگ ایران برای آحاد جامعه برنامه ریزی کرده ایم و دهک های پایین جامعه نیز از این فضا بهره‌مند خواهند شد.

وی خاطرنشان ساخت: حضور جناب آقای شریعتمداری، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجموعه بازار بزرگ ایران را گرامی می‌داریم و خوشحال هستیم که یکی از وزرای دولت از این مجموعه ملی و بین‌المللی بازدید داشته‌اند و امیدواریم میزبان سایر مسئولان دولتی در این مجموعه باشیم و از فرصت حضور آنان در جهت معرفی توانمندی‌های فنی و اجرایی مجموعه بازار بزرگ ایران، استفاده کنیم.