باشگاه بیلیارد


اگر دوست دارید شبی خاطره‌انگیز و آرام و در عین حال هیجان‌انگیز را تجربه کنید، باشگاه بیلیارد ایران‌مال را از دست ندهید. این مرکز که در طبقه G0 و در نزدیکی باغ ماهان واقع شده است، ویژگی‌های منحصربفرد پرشماری دارد. از جمله این ویژگی‌ها تجهیزات مرغوب و سطح جهانی است که کیفیت این باشگاه را در کشور بی‌نظیر کرده است. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های این مجموعه دارا بودن اتاق‌های V.I.P و خصوصی است که برای مشتریان فضایی مناسب و آرام را فراهم می‌آورد و به طور خاص برای برگزاری رویدادها و مسابقات ورزشی شرکتی و سازمانی گزینه‌ای ایده‌آل است. داشتن موزه بیلیارد و همچنین کافه از دیگر ویژگی‌های باشگاه بیلیارد ایران‌مال است.

در باشگاه بیلیارد ایران‌مال علاوه بر بیلیارد و ورزش‌های مرتبط با آن، بقیه ورزش‌های کلوپی، مثل ایرهاکی، پلی‌استیشن، فوتبال دستی و شطرنج هم قرار دارد که همه سنین و نسل‌ها بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

باشگاه بیلیارد ایران‌مال با توجه به شناختی که از مشتریان خاص ورزش بیلیارد به دست آورده، اتاق جلسات مدیریتی را با قابلیت همزمان برگزاری جلسه، پذیرایی با استفاده از کافه باشگاه و همچنین بازی بیلیارد فراهم کرده است.

این باشگاه به جز همه این قابلیت‌ها و امکانات، برای شما علاقه‌مندان به ورزش‌ بیلیارد آموزش را نیز در نظر گرفته است که تحت عنوان مرکز آکادمی بیلیارد فعالیت می‌کند.

به شما اطمینان می‌دهیم لذت واقعی و اصیل بازی را در این مرکز منحصربفرد تجربه خواهید کرد.